fbpx

Súťaž TRESKA – víťazný názov je …

| Pridal | Kategórie: Nezaradené

Naša obľúbená nátierka TRESKA potrebuje nový názov a my sme sa rozhodli dať možnosť vytvoriť jej meno vám, našim zákazníkom.

Po ťažkom rozhodovaní nadišiel čas vyhlásiť víťazný návrh

Je nám veľmi ľúto, že môžeme použiť iba jeden, lebo výborných bolo hneď niekoľko, možno aj niekoľko desiatok. Vaše návrhy si s vďakou odkladáme do zásuvky s nápadmi pre nové výrobky, ktoré ešte vzniknú v našej firme. Vás ale iste najviac zaujíma, ktorý návrh vyhral?

Dovoľujeme si gratulovať pani Veronike Vršekovej, ktorá poslala návrh:

TRESCA

Víťazovi patrí sláva i odmena a tak sme v jeden slnečný novembrový deň mali možnosť osobne sa spoznať s výhercom našej súťaže o novy názov obľúbenej nátierky Treska. Víťazkou je sympatická študentka Veronika z Bratislavy, kde sme ju navštívili. Okrem slávy víťaza si odniesla aj plné tašky darčekov a prezradila, že názov ju napadol počas cesty mestskou hromadnou dopravou. 🙂  Ešte raz jej srdečne blahoželáme.

treska Lunter 

Musíme povedať, že porota to mala naozaj ťažké vybrať z toľkých úžasných nápadov, ktoré nám od vás prišli. Okrem nápaditosti sme museli brať do úvahy aj legislatívne hľadiská a tak nakoniec do finálneho kola postupujú návrhy uvedené nižšie. Všetkým finalistom gratulujeme a ďakujeme, že nám zaslali svoje návrhy.

10 návrhov, ktoré postupujú do finálneho kola a ich autori

 • TeRESKA – Michal Hradský, Andrea Halecká, Tomáš Grecko, Karolína Schmidtová, Matej Zachar, Adam Kaprosz, Silva Skorvagová
 • Vlašák – Katarína Boháčková
 • Zeltreska – Slávka Gajdoš Mičevová
 • Treskáč – poslali: Veve Lehocká, Radoslav Kačur, Karolína Schmidtová, Alexandra Pastvová, Monika Kvočková
 • Treskla – Zuzana Lukovská
 • Tresca – Veronika Vršeková
 • Vegeska – Zuzana Hrušková, Andrea Mikulová, Klára Minčíková
 • Treskovka – Tereza Drstaková, Klaudia Miklová, Miroslava Remšíková, Jakub Góra
 • Zelonézová – Alexandra Golhová
 • Treskakrém – Rasto Belani, Jozef Prochászka


 

 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili svojimi skvelými nápadmi

Dostali sme od vás vyše tisíc mailov a niektoré obsahovali hneď niekoľko návrhov, takže bude z čoho vyberať. Máme z toho veľkú radosť. Dajte nám teraz chvíľu času, aby sme návrhy roztriedili, vyhodnotili a výsledok sa dozviete čoskoro.

 


 

Pôvodné zadanie súťaže:

10 návrhov, ktoré budeme považovať za najlepšie zverejníme aj s menami autorov a následne spomedzi nich vyberieme víťazný názov.

Autor najlepšieho nápadu sa bude nielen môcť pochváliť, že vytvoril názov výrobku, ktorý každý pozná, ale ho zároveň pozveme k nám do Alfa Bio, aby videl, ako sa naše nátierky a tofu vyrábajú. Stretne sa s vedením spoločnosti a odovzdávame mu čestný diplom. Navyše získa 10 kg výrobkov a ďalšie darčeky od Luntera.

Kto sa môže zúčastniť súťaže:

Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek. Jedinou podmienkou je súhlas s použitím navrhnutého názvu nátierky na obale nášho výrobku.

Zopár tipov, ako úspešne vytvoriť názov, ktorý má šancu vyhrať:

 • Vychádzajte z chuti nátierky, ktorá pripomína obľúbený šalát Treska. Nátierka obsahuje hrášok, mrkvu, cesnak a ďalšiu zeleninu
 • Pozrite si názvy všetkých našich nátierok na našej web stránke a snažte sa vytvoriť názov, ktorý medzi ne zapadne
 • Názov by malo tvoriť jedno slovo, prípadne dve kratšie, aby sa zmestil na črievko

Ako postupovať:

Svoje nápady nám posielajte od dnes do 25.10.2015 na nižšie uvednú e-mailovú adresu. Postupujte nasledovne: názov natierky napíšte do hlavičky mailu /predmet/, svoje meno a priezvisko zadajte do tela mailu /text/ a odošlite na e-mailovú adresu: sutaz@alfabio.com. Príklad:

Výhry, ktoré čakajú na víťaza:

Prehliadka výroby ALFA BIO

Čestný Diplom

10 kg výrobkov LUNTER

Vecné darčeky LUNTER

O tom, ktoré nápady postúpili do užšieho výberu sa dozviete o niekoľko dní tu na aktualizovanej verzii nášho článku a na Facebooku. Víťazom prvého kola zašleme aj e-mail.

Dajte príležitosť aj svojim priateľom a zdielajte našu súťažnú výzvu 🙂

Prehlásenie:

 • Súťažiaci zaslaním e-mailu dáva súhlas s použitím navrhnutého názvu nátierky na obale výrobku a vzdáva sa autorských práv.