Nátierka s plnou škvarkovou chuťou.

Škvarková nátierka je určená pre tých, ktorí si radi pochutia na nátierke s plnou chuťou. Jemnú chuť škvarkov, ktorú v nej cítite, sme dosiahli restovanou cibuľou. Naša rastlinná nátierka je bez cholesterolu, bez konzervantov a má nízky obsah nasýtených tukov.

Škvarková nátierka v črievku má dobu spotreby 60 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 100 g
Energia – 1368 kJ/331 kcal, bielkoviny 5,2 g, soľ 1,2 g, tuky 30 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 2,5 g, sacharidy 10 g /z toho cukry < 0,5 g
ZLOŽENIE VÝROBKU 
Voda, repkový olej, tofu (voda, sójové bôby), cibuľové škvarky 10% (cibuľa, repkový olej, pšeničná múka, soľ), sušené potravinárske droždie, zemiakový škrob, soľ, bezgluténová sójová omáčka (voda, fermentované sójové bôby, fermentovaná pšenica), jablčný ocot, stabilizátor (xantánová guma).

Škvarková nátierka je na trhu aj v kelímku a konzerve.

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik