Nátierka s plnou škvarkovou chuťou.

Škvarková nátierka je určená pre tých, ktorí si radi pochutia na nátierke s plnou chuťou. Jemnú chuť škvarkov, ktorú v nej cítite, sme dosiahli restovanou cibuľou. Naša rastlinná nátierka je bez cholesterolu, bez konzervantov a má nízky obsah nasýtených tukov.

Škvarková nátierka v konzerve má dobu spotreby 178 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 75 g
Energia – 1069 kJ/258 kcal, tuky 22 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g, soľ 1,2 g, bielkoviny 7,0 g, sacharidy 8,0 g / z toho cukry < 0,5 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU 
Tofu (voda, sójové bôby), voda, repkový olej, 10% cibuľové škvarky (cibuľa, repkový olej, pšeničná múka, soľ), sušené potravinárske droždie, modifikovaný kukuričný škrob, soľ, bezgluténová sójová omáčka(voda, fermentované sójové bôby, fermentovaná pšenica, soľ), jablčný ocot.

Škvarková nátierka je na trhu aj v črievku a kelímku.

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik