Nátierka s plnou škvarkovou chuťou.

Škvarková nátierka je určená pre tých, ktorí si radi pochutia na nátierke s plnou chuťou. Jemnú chuť škvarkov, ktorú v nej cítite, sme dosiahli restovanou cibuľou. Naša rastlinná nátierka je bez cholesterolu, bez konzervantov a má nízky obsah nasýtených tukov.

Škvarková nátierka v kelímku má dobu spotreby 90 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 115 g
Energia – 1343 kJ/325 kcal, bielkoviny 5,0 g, soľ 1,3 g, tuky 30 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 4,5 g, sacharidy 8,7 g /z toho cukry < 0,5 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU 
Voda, repkový olej, tofu (voda, sójové bôby), 10% cibuľové škvarky (cibuľa, repkový olej, pšeničná múka, soľ), sušené potravinárske droždie, zemiakový škrob, olej zo semien maslovníka, soľ, bezgluténová sójová omáčka (voda, fermentované sójové bôby, fermentovaná pšenica, soľ), jablčný ocot, stabilizátor (xantánová guma).

Škvarková nátierka je na trhu aj v črievku a konzerve.

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik