Vylepšená pažítková nátierka s výbornou chuťou.

Pažítková nátierka je svieža a má naozaj výbornú chuť pažítky. Vďaka vysokému obsahu TOFU v nátierke má krémovitú konzistenciu a vyšší obsah minerálov a vitamínov. Nájdete ju v novom črievku zelenej farby. Naša rastlinná nátierka je zdrojom plnohodnotných bielkovín, bez cholesterolu a bez konzervantov.

 Pažítková nátierka v črievku má dobu spotreby 60 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 100 g
Energia – 675 kJ/162 kcal, bielkoviny 6,6 g, sacharidy 6,6 g / z toho cukry < 0,5 g, tuky 12 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 1,0 g, soľ 1,4 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU 
Tofu (voda, sójové bôby), voda, okara (voda, sójové bôby), repkový olej, sušená cibuľa, kukuričný škrob, soľ, neaktívne droždie, jablčný ocot, sušená pažítka 0,5%, cesnak.

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik