Prvá paštétová nátierka bez cholesterolu

Paštétová nátierka je určená najmä pre milovníkov výraznej chute Nátierka je bez cholesterolu a konzervačných látok vyrobená len z rastlinných surovín. Vyvážená je jemnými koreninami a bylinkami, ktoré výborne ladia s mladou cibuľkou a zeleninou. Pre zintenzívnenie gurmánskeho pôžitku a paštétovej chute nátierku servírujte s brusnicovou omáčkou, mandľami alebo čerstvými figami.

Paštétová nátierka v kelímku má dobu spotreby 90 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 115 g
Energia/Energetická hodnota – 1066 kJ/257 kcal, bielkoviny 6,8 g, sacharidy 8,0 g / z toho cukry < 0,5 g, tuky 22 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g, soľ 1,4 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU 
Tofu (voda, sójové bôby), voda, repkový olej, okara (voda, sójové bôby), cibuľa, kukuričný škrob, hrachová vláknina, pšeničná bielkovina, sušené potravinárske droždie, bezgluténová sójová omáčka (voda, fermentované sójové bôby, fermentovaná pšenica, soľ), jablčný ocot, soľ, zmes korenín, kvasničný extrakt, fermentovaná ryža, sušený cesnak, aróma.

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik