Nátierka s jemnou údenou chuťou a cibuľkou.

Gazdovská nátierka obsahuje údené tofu, vďaka čomu chuťou pripomína tradičné slovenské údené syry. Je to kombinácia jemnej údenej chuti a cibuľky. Naša rastlinná nátierka je bez cholesterolu, bez konzervantov a má nízky obsah nasýtených tukov.

Gazdovská nátierka v črievku má dobu spotreby 60 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 100 g
Energia – 674 kJ/162 kcal, bielkoviny 4,9 g, sacharidy 8,6 g /z toho cukry < 0,5 g, tuky 12 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 0,9 g, soľ 1,2 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU
Voda, údené tofu 16% (voda, sójové bôby), okara (sójová drvina), repkový olej, kukuričný škrob, sušené potravinárske droždie, cibuľa, horčica plnotučná (voda, horčičné semeno, ocot kvasný liehový, izoglukózový sirup, soľ, koreniny), soľ.

Gazdovská nátierka je na trhu aj v kelímku.

gazdovská nátierkagazdovská nátierkagazdovská nátierka

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik