Nátierka s jemnou údenou chuťou a cibuľkou.

Gazdovská nátierka obsahuje údené tofu, vďaka čomu chuťou pripomína tradičné slovenské údené syry. Je to kombinácia jemnej údenej chuti a cibuľky. Naša rastlinná nátierka je bez cholesterolu, bez konzervantov a má nízky obsah nasýtených tukov.

Gazdovská nátierka v kelímku má dobu spotreby 90 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 115 g
Energia – 665 kJ/160 kcal, bielkoviny 5,0 g, tuky 12 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 0,9 g, sacharidy 8,0 g /z toho cukry < 0,5 g, soľ 1,3 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU 
Voda, 20% údené tofu (voda, sójové bôby, soľ), okara (voda, sójové bôby), repkový olej, modifikovaný kukuričný škrob, sušené potravinárske droždie, cibuľa, tofu(voda, sójové bôby), horčica plnotučná (voda, horčičné semeno, ocot kvasný liehový, izoglukózový sirup, soľ, koreniny), soľ.

Gazdovská nátierka je na trhu aj v črievku.

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik