Nátierka s jemnou chuťou pravého francúzskeho droždia.

Francúzska nátierka je medzi zákazníkmi najobľúbenejšia. Meno získala  od jednej z kľúčových ingrediencií  – vynikajúceho francúzskeho droždia, ktoré má delikátnu chuť. Nátierka má vysoký obsah plnohodnotných bielkovín, je bez cholesterolu a bez konzervantov.

Francúzska nátierka v črievku má dobu spotreby 60 dní.

Základ našich nátierok tvoria strukoviny. Tie sú odborníkmi na výživu odporúčané pre vysoký obsah bielkovín. Použitie našich nátierok je veľmi široké, okrem najjednoduchšieho natierania pečiva môžete nimi dochucovať omáčky a polievky. Výborné sú aj na plnenie pirohov a slaných koláčov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 g / Hmotnosť produktu 100 g
Energia – 605 kJ/145 kcal, bielkoviny 8,0 g, sacharidy 8,0 g /z toho cukry < 0,5 g, tuky 9,0 g / z toho nasýtené mastné kyseliny 0,8 g, soľ 1,2 g.
ZLOŽENIE VÝROBKU
Tofu (voda, sójové bôby), voda, okara (sójová drvina), cibuľa, sušené potravinárske droždie (droždie, jačmenný sladový extrakt), repkový olej, kukuričný škrob, horčica plnotučná (voda, horčičné semeno, ocot kvasný liehový, izoglukózový sirup, soľ, koreniny), soľ.

Francúzska nátierka je na trhu aj v kelímku a konzerve.

Ďalšie skvelé recepty na www.lahke-recepty.sk

Na lahke-recepty.sk nájdete zdravé recepty, články o kvalitných potravinách a o tom ako vplývajú potraviny na vaše zdravie.

Lahke-recepty-pasik