fbpx

LUNTER NOVINY – špeciálne vydanie

| Pridal | Kategórie: O nás

Koncom augusta 2015 naša firma čelila podozreniu, že náš produkt – cícerová nátierka bola infikovaná botulotoxínom. Kvalita výrobkov a ochrana našich zákazníkov je pre nás prvoradá a preto sme okamžite pristúpili k stiahnutiu danej šarže a poskytli sme vzorky na expertízu. Analýza nepotvrdila prítomnosť baktérie Clostridium botulinum v neotvorených výrobkoch Alfa Bio a jednoznačne vylúčila prítomnosť botulotoxínu u pacienta.

Výsledky skúšok od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy aj Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Banská Bystrica sú k nahliadnutiu na našej webstránke.

Všetkým našim zákazníkom a fanúšikom ďakujeme za podporu a pozitívne slová na adresu našej firmy a najmä našich výrobkov. Taktiež ďakujeme za vaše iniciatívy, ktoré nám pomáhajú prekonať ťažké obdobie, do ktorého sme sa dostali bez vlastného pričinenia.

V tejto súvislosti sme sa rozhodli poskytnúť našim obchodných partnerom a zákazníkom základné informácie súvisiace s touto témou v ucelenom a prehľadnom formáte. Špeciálne vydanie LUNTER novín sa môžete stiahnuť tu:

Lunter noviny