fbpx

Lunter Bistro

 

 

Predstavujeme Vám nový koncept LUNTER bistro v Bratislave, v priestoroch Twin city Tower – Mlynské nivy.

Máte možnosť vybrať si z ponuky najlepších jedál ako sú pudingy, kaša, tofu párky, rastlinná praženica, polievky, šaláty, či chrumkavé tofu. Samozrejme budete mať na výber aj celé portfólio LUNTER produktov. Nový koncept ,,take away” bistra predstavuje ponuku už zabalených jedál alebo ,,all you can take“ baru. Naši zamestnanci vám to s láskou zabalia a odnesiete si svoj LUNTER balíček so sebou.

Adresa:

Mlynské Nivy 10, 821 09 Bratislava (Twin City Tower). Všetky novinky nájdete na našej Facebookovej stránke alebo na Instagrame
Email: lunterbistroba@alfabio.com

Tel.: 0911 148 288

Klikni a Objednaj TÝŽDENNÉ MENU PDF od 18.05. do 22.05.


Objednajte si chutný obed ONLINE s donáškou až k vám domov (prípadne osobne v LUNTER Bistre)! Stačí pár klikov a obed máte za chvíľu pred dverami.

Objednajte si raňajky online a osobne si ich vyzdvihnite medzi 7:00 až 10:00 v Lunter Bistre.

Objednať na daný deň si môžete od rána 8:00 do 13:30. Po 10:30 si môžete objednať už len na ďalší deň. Pri objednávke nad 15 € doprava zadarmo, pri objednávke v hodnote nižšej ako 15 € doprava 2,5 €, prípadne si môžete jedlo vyzdvihnúť na prevádzke Lunter Bistra v Twin City Tower. Platba možná stravnými lístkami, hotovosťou aj platobnou kartou!