fbpx

Alfa Bio – vízia a hodnoty

| Pridal | Kategórie: O nás

VÍZIA: Spoločnosť ALFABIO má ambíciu stať sa lídrom vo vývoji a výrobe produktov na báze rastlinných bielkovín /proteínov/ a podporovať ich spotrebu v regióne V4. Chceme vytvoriť a presadiť nový koncept distribúcie v GASTRO segmente, HORECA a maloobchode. Našim cieľom je stať sa najatraktívnejším zamestnávateľom v regióne. Chceme byť zodpovedným výrobcom k partnerom a životnému prostrediu.  Našu víziu chceme realizovať v súlade s trvale udržateľným rozvojom.

Podľa názoru Svetovej zdravotníckej organizácie (World Health Organization – WHO) má jedálniček prednostne pozostávať z rastlinných zdrojov potravy.

Medzi základné hodnoty, ktorými sa v spoločnosti Alfa Bio riadime patria:

  • zdravie
  • kvalita
  • uvedomelý vzťah k okoliu a životnému prostrediu

Alfa Bio produkty pod značkou Lunter

Dôležitosť týchto hodnôt sme premietli aj do nového loga Lunter, ktoré nájdete na našich produktoch:

Alfa Bio

Naše hodnoty sa ani s postupom času nezmenili a rátame s nimi i do budúcnosti:

„Sme tu pre tých, ktorí sa chcú stravovať zdravo, ale nechcú robiť kompromisy v chuti. Alfa Bio je inovatívna firma vyrábajúca a neustále vyvíjajúca chutné a zdravé potraviny, poskytujúca svojim zákazníkom možnosť stravovať sa chutne, pestro a pritom vyvážene. “              Lea Striežencová (marketingový riaditeľ spoločnosti)

Ako sa tieto hodnoty u nás prejavujú v praktickej rovine.

Zdravie:

Kvalita:

Uvedomelý vzťah k okoliu a životnému prostrediu

  • Vzťah k regiónu Banská Bystrica a k Slovensku sa prejavuje najmä v tom, že využívame suroviny vypestované na Slovensku (pozri vyššie) a poskytujeme zamestnanie vyše 150 zamestnancom z nášho i priľahlých regiónov. Podporujeme lokálnych farmárov, podnikateľov a prvovýrobcov.
  • Dynamika rastu našej spoločnosti nám dovoľuje predpokladať, že postupne počet našich zamestnancov ešte narastie.
  • Pri výrobe používame výlučne technológie nepoškodzujúce životné prostredie. Rovnako uvedomelo sa správame aj pri distribúcii, nakoľko zásobovacie autá firmy Alfa Bio fungujú na zemný plyn.

Veríme, že produkty Lunter budú i naďalej súčasťou vášho zdravého stravovania.